Brněnská 716/41, 693 01 Hustopeče 519 407 311 sekretariat@nemhu.cz
Nemocnice Hustopeče chce ušetřit na energiích

Nemocnice Hustopeče chce ušetřit na energiích

Statisíce korun ročně chce šetřit krajské zdravotnické zařízení - Nemocnice Hustopeče. To se posouvá k modernizaci svých energetických systémů prostřednictvím poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (EPC).

Návštěvy bez omezení

Návštěvy bez omezení

S okamžitou platností jsou povoleny návštěvy bez omezení.

  • 15.00 - 17.00 hod. všední dny (po – pá)
  • 14.00 - 16.00 hod. víkendy a svátky
Nový zákrokový stůl z nadačního fondu Muži proti rakovině

Nový zákrokový stůl z nadačního fondu Muži proti rakovině

V rámci dotačního řízení Nadace Muži proti rakovině získala nemocnice grant ve výši 115 553 Kč, tentokrát na nákup zákrokového stolu.

Na základě pořízení nového zákrokového stolu došlo ke zvýšení kvality péče o pacienty urologické ambulance. Pořízením nového zákrokového urologického stolu se v naší ambulanci zvýšil standard péče a komfort pro pacienty. Nový stůl je vybaven držadly pro dolní končetiny a umožňuje tak snadnější přístup k vyšetřovaným oblastem a sběrná nerezová nádoba umožní čistější a rychlejší práci personálu. Celý zákrokový stůl je také jednoduše ovladatelný nožním pedálem.

 

 

Ukončení provozu očkovacího místa v Nemocnici Hustopeče

Ukončení provozu očkovacího místa v Nemocnici Hustopeče

Dne 14.3.2022 bude posledním dnem provozu našeho očkovacího místa. Budou očkováni poslední zájemci o 3. a 2. dávku.

Nadále bude možné se obrátit s požadavkem očkování na očkovací místo v Nemocnici Břeclav, případně na očkovacích místech v Brně.

Na 14.3.2022 máme stále volná místa, je možné se tedy ještě registrovat.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme pevné zdraví.

Nový flexibilní cystoskop z nadačního fondu Muži proti rakovině

Nový flexibilní cystoskop z nadačního fondu Muži proti rakovině

V rámci dotačního řízení Nadace Muži proti rakovině v roce 2021 získala nemocnice grant ve výši 100 tis. korun. Tato částka byla využita pro nákup nového flexibilního cystoskopu na urologickou ambulanci Nemocnice Hustopeče. Na této ambulanci se ročně ošetří na 300 pacientů. V rámci dotačního programu a nákupu cystoskopu došlo ke zvýšení kvality péče o pacienty a rozšíření nabídky vyšetření o cystouretroskopii. Cystoskop bude sloužit k endoskopickému vyšetření močové trubice a močového měchýře pro včasnou diagnostiku rakoviny nebo dalších urologických onemocnění. Tento úkon trvá lékaři přibližně 5-10 min a je bezbolestný.