Brněnská 716/41, 693 01 Hustopeče 519 407 311 sekretariat@nemhu.cz
ROUŠKOMAT

U hlavního vchodu do nemocnice byl instalován Rouškomat firmou Foodex jehož celý výtěžek z prodeje tato společnost věnuje našemu oddělení následné lůžkové péče.

Můžete zde zakoupit šité roušky, ale také dezinfekci. Platba pouze kartou.

Přijmeme do pracovního poměru

Po dobu zhoršené epidemiologické situace přijmeme do pracovního poměru:

- kuchaře s praxí - pracovní doba dle harmonogramu směn od 5 do 13,30 hodin, včetně víkendů

- uklízečky na lůžkové oddělení - pracovní doba dle harmonogramu směn od 6 do 18 hodin, včetně víkendů.

Bližší informace podá p. Lounková na telefonním čísle: 519 407 350, email: lounkova.tamara@nemhu.cz

Zákaz návštěv

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

Nemocnice s platností od zítřka, tj. od soboty 25. 7. 2020, obnovuje ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

Od stejného data, tj. 25. 7. 2020, platí v celém areálu, tzn. i ve venkovních prostorách, povinnost nošení roušek.

PODĚKOVÁNÍ

V těchto dnech byly doručeny věcné dary pro pracovníky lůžkových oddělení.

Dodávka kávy od Fabrica de cafe s.r.o., zakoupení a ušití roušek zajistilo Vinařství Helena, Velké Pavlovice, Rodinné vinařství Suský, Velké Pavlovice a Iva Nečasová z dobrovolnického sdružení Hustopečská vážka jarní. Za hebké ruce vděčíme krémům Mary Kay, které darovaly Ing. Monika Kačorová, Dagmar Štosková, Marie Svobodová, Marie Šebelová a Jana Šilhová. Ochranné štíty věnovaly firmy 24i Media CV s.r.o. a INDUSTRA Brno.

Mnohokrát děkujeme všem dárcům za vyjádřenou podporu

MUDr. Jitka Suská, oddělení ošetřovatelské péče

MUDr. Olga Křížová, interní oddělení