Brněnská 716/41, 693 01 Hustopeče 519 407 311 sekretariat@nemhu.cz
OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19

OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19

Oficiální letáky MZ k očkování obecně a letáky pro specifické kategorie viz. soubory níže.

OČKOVÁNÍ proti Covid-19

OČKOVÁNÍ proti Covid-19

Prosím věnujte pozornost postupu registrace a zejména rezervace termínu – bez potvrzení termínu SMSkou nemáte termín rezervován!!! Předejdete tak nedorozuměním na místě.

Od ledna probíhá v naší nemocnici očkování seniorů 80+

Nejprve je třeba registrovat se do Centrálního rezervačního systému - Očkování proti COVID-19 na webu Ministerstva zdravotnictví ČR.

Senioři si po registraci do rezervačního systému na MZČR vybírají konkrétní termíny.

V případě, že není na Vámi vybraném očkovacím místě volný termín, vyčkejte na novou zvací SMS s PIN2 a oznámením o možnosti rezervace termínu, pokračujte přímo do rezervačního systému https://reservatic.com/ockovani. Je nutné projít celou rezervací termínu a vyčkat na potvrzovací SMS s termínem na 1.vakcinaci a současně i automaticky vygenerovaným 2. termínem vakcinace. Bez tohoto potvrzení Vaše rezervace termínu neproběhla korektně a je nutné se do rezervačního systému vrátit a vybrat jiný termín.

Nové termíny budou v centrálním systému otevírány vždy v pátek na následující týden.

V případě, že si chcete vybrat jiné preferované očkovací místo, je nutné provést celou registraci znovu – původní registrace se automaticky zneplatní. Nemusíte se bát o své preferované pořadí, protože systém řadí klienty podle věku, nikoli podle data registrace.

Vakcinace v Nemocnici Hustopeče probíhá v přízemí hlavní budovy v prostorách rehabilitace. V případě problémů spojených se změnou nebo  zrušením registrace, volejte linku 1221.

Dotazník k očkování

ROUŠKOMAT

ROUŠKOMAT

U hlavního vchodu do nemocnice byl instalován Rouškomat firmou Foodex jehož celý výtěžek z prodeje tato společnost věnuje našemu oddělení následné lůžkové péče.

Můžete zde zakoupit šité roušky, ale také dezinfekci. Platba pouze kartou.

Děkujeme

Zákaz návštěv

Zákaz návštěv

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

Nemocnice s platností od zítřka, tj. od soboty 25. 7. 2020, obnovuje ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

Od stejného data, tj. 25. 7. 2020, platí v celém areálu, tzn. i ve venkovních prostorách, povinnost nošení roušek.

Děkujeme za pochopení