Povolení návštěv

S platností od dnešního dne, tj. 25. března 2024, jsou povoleny bez omezení návštěvy v Nemocnici Hustopeče, p. o.

Elektrokoagulační jednotka z nadačního fondu Muži proti rakovině

V rámci dotačního řízení Nadace Muži proti rakovině – grantové řízení pro rok 2023 – vybavení urologických pracovišť získala nemocnice grant ve výši 120 000 Kč, tentokrát na nákup elektrokoagulační jednotky pro urologickou ambulanci.

Tato jednotka bude sloužit k chirurgickým zákrokům jako jsou řezy, řezy s hemostází, povrchová koagulace kondylomat a výrůstků a bipolární koagulace.

Nemocnice Hustopeče chce ušetřit na energiích

Statisíce korun ročně chce šetřit krajské zdravotnické zařízení - Nemocnice Hustopeče. To se posouvá k modernizaci svých energetických systémů prostřednictvím poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (EPC).

Návštěvy bez omezení

S okamžitou platností jsou povoleny návštěvy bez omezení.

• 15.00 - 17.00 hod. všední dny (po – pá)
  • 14.00 - 16.00 hod. víkendy a svátky
Nový zákrokový stůl z nadačního fondu Muži proti rakovině

V rámci dotačního řízení Nadace Muži proti rakovině získala nemocnice grant ve výši 115 553 Kč, tentokrát na nákup zákrokového stolu.

Na základě pořízení nového zákrokového stolu došlo ke zvýšení kvality péče o pacienty urologické ambulance. Pořízením nového zákrokového urologického stolu se v naší ambulanci zvýšil standard péče a komfort pro pacienty. Nový stůl je vybaven držadly pro dolní končetiny a umožňuje tak snadnější přístup k vyšetřovaným oblastem a sběrná nerezová nádoba umožní čistější a rychlejší práci personálu. Celý zákrokový stůl je také jednoduše ovladatelný nožním pedálem.