13. října 2023 se něco krásného odehrálo v Nemocnici Hustopeče. Děti ze Základní školy Nádražní se rozhodly podpořit pacienty v rámci projektu 72 hodin a zpříjemnit jim jejich čas strávený v nemocnici. A jak to udělaly!

Děti přinesly radost, smích a písničky. Na lůžkách následné péče zazpívaly lidové moravské a slovenské písně, recitovaly krásné básničky a dokonce zahrály na flétnu. Jejich energie a nadšení bylo nakažlivé, a pacienti se nejen usmívali, ale zapomněli na své starosti a bolesti a prostě si užívali krásné okamžiky.

Nemocnice Hustopeče by chtěla upřímně poděkovat dětem ze Základní školy Nádražní za jejich nezištnou a laskavou pomoc. Jejich návštěva rozhodně všem pacientům vykouzila úsměvy na tvářích a byla to neocenitelná zkušenost pro všechny zúčastněné.

"Tato akce ukázala, jaký vliv mohou mít malé činy na náš život. Děti ukázaly, že krása lze najít ve sdílení hudby, umění a lásky. Jsme jim vděčni za to, že nám připomenuly, že ve světě stále existuje mnoho dobra," řekl tiskový mluvčí Nemocnice Hustopeče, pan Jan Netopilík.

Věříme, že tato skvělá tradice bude pokračovat i v dalších letech a že děti ze Základní školy Nádražní budou pokračovat v rozjasňování životů pacientů v naší nemocnici.

Jan Netopilík
Email: tisk@nemhu.cz